biuro@kociok.eu

  46-080 Chróścice, ul. Dąbrowa 1

O firmie


 

Firma Kociok swą działalność rozpoczęła w 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się 15 km od Opola w miejscowości Chróścice. Nasza firma specjalizuje się również w usługach transportowych jak i sprzętowych, wykonując między innymi: usługi budowlane, roboty ziemne, wywóz urobku i gruzu, wyburzanie obiektów oraz wiele wiele innych. Nasza firma dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zdobyła szerokie grono klientów, a tym samym udział w realizacji wielkich przedsięwzięć i kontraktów, na których wiodącą i najczęściej wykonywaną przez nas usługą są roboty ziemne.

Zważając na rosnące wymagania coraz większego grona naszych klientów , firma Kociok nieustannie poszerza zakres wykonywanych usług, zwiększając przy tym posiadany przez nas park maszynowy o coraz to nowsze, lepsze i bardziej  profesjonalne maszyny budowlane oraz samochody transportowe. Do wykonywanych przez nas prac wykorzystujemy sprzęt takich marek jak: JBC, KOMATSU, ATLAS, VOLVO, MAN, LIEBHERR, CAT i inne.

Firma Kociok wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, służącą profesjonalnym doradztwem, i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, co w połączeniu z posiadanym przez nas sprzętem pozwala na realizację każdego rodzaju robót oraz zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych klientów.

Celem naszej firmy jest dążenie do osiągania coraz to lepszych wyników i efektów, a nasze prace charakteryzuje wysoka jakość, staranność wykonania oraz szybki termin realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

 

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 

wieloletnie doświadczenie

wieloletnie doświadczenie

Nasza firma działa nieprzerwalnie już ponad
25 lat w branży.

wyspecjalizowana kadra

wyspecjalizowana kadra

Nasze cechy to wysoka jakośc oraz
doświadczona kadra pracownicza.

setki realizacji

setki realizacji

Szerokie grono zadowolonych klientów
w całej Polsce.

wydajne maszyny

wydajne maszyny

Działamy tylko na sprawdzonym sprzęcie
wiodących producentów maszyn.

 

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie oddzwonimy lub odpiszemy!